sık sorulan sorular

Sipariş sisteminiz nasıl işliyor ?
1-Websitemizdenden istediğiniz ürünlerin siparişini veriyorsunuz.
2-Siparişinizin en son aşaması olan siparişinizi onayladıktan sonra sistem size sipariş numarası veriyor. (Örneğin: #39102 )
3-Sipariş tutarını havale-EFT yapıyorsunuz, havale-EFT sırasında açıklama kısmına sipariş numaranızı yazıyorsunuz.
4-Biz sipariş bilgileri ile ödeme bilgilerini eşleştirip, siparişinizi teyit edip size siparişin aşamaları hakkında bilgi veriyoruz.
Ürünleriniz orijinal mi ?
Websitemizde size sunduğumuz; kalitesiyle gurur duyduğumuz ürünlerimizin daha uygun fiyatlı olmasının tek sebebi, gereksiz aracıları elimine ettiğimiz bir iş modelimizin olması. Ürünlerimiz yurtdışı fabrikalarımızın bulunduğu Hong Kong, Tayland veya Singapur’dan hangi fabrikamız sipariş verdiğiniz tarihte stok durumuna uygunsa aracısız, vergisiz, sponsorsuz şekilde direk olarak fabrikadan adresinize PTT Kargo ile geliyor.

Piyasayı kontrol eden ve fiyatları suni olarak çok yüksek tutan lisans firmalarıyla çalışmıyor aracısız olarak fabrikasından sizlere sunuyoruz. Sattığımız ürünlerden gurur duyuyor ve kabul edilemez fiyatlara satmayı kesinlikle reddediyoruz.

Herhangi bir store’dan alacağınız aynı ürünü, aynı kumaşı, aynı kaliteyi, aynı teknolojiyi sizlere aracısız şekilde ulaştırmamız sebebiyle fiyatlar bu kadar makul. Eğer ürünlerimizle alakalı tereddütünüz varsa ister bize ister bizim eski müşterilerimize çekinmeden istediğinizi sorabilirsiniz.

Biz misafirlerimize direkt satış yapabiliyoruz: Online satış platformumuz fiyatların suni olarak şişmesine yol açan aracıları ve lisans ödemelerini ortadan kaldırabilmemizi sağlıyor. Tasarruf ettiğimiz bu parayı siz tüketicilerimize uygun fiyat olarak yansıtabilmekten büyük bir heyecan duyuyoruz.

Teslimat süresi nedir ?
Teslimat süresi için; ürünlerimizi sizin siparişlerinize istinaden özel olarak yurtdışı fabrikalarımız olan Hong Kong, Tayland veya Singapur’dan hangi fabrikamız sipariş verdiğiniz tarihte stok durumunauygun ise aracısız, vergisiz, sponsorsuz şekilde direk olarak fabrikadan tedarikçimiz sayesinde çıkarılarak adresinize PTT Kargo ile teslim oluyor. Orijinal ürünleri sizinle ürün arasına aracı katmadan uygun fiyatlara getirmeye çalışıyoruz. Bu yüzden ötürü de Uzakdoğu’dan gelen bu ürünler ithalat gemileri aracılığıyla size ortalama 25 gün gibi bir sürede geliyor.
Kapıda ödeme sistemi var mı ?
Ürünlerimiz yurtdışı fabrikasından(Hong Kong, Tayland, Singapur) direk adresinize geliyor. Bizim bu süreçte ödemeyi alabileceğimiz bir aracı bulunmuyor. Yurtdışından geldiği için kapıda ödeme sistemiyle de çalışamıyoruz.
Kartla ödeme var mı ?
Kartla ödeme olabilmesi için ekstra bir altyapı çalışması olması gerekiyor. Bu çalışmadan ziyade bizim siparişleri verebilmemiz için yurtdışındaki fabrikaya peşin bir ödeme yapmamız gerekiyor. Bu sebeplerden ötürü kartla ödemeye pek sıcak bakmıyoruz.
Değişim-iade var mı ?
İade imkanı mevcut olmayıp, bizden kaynaklanan sorunlarda değişim garantisi mevcut.
Hesap bilgileriniz nedir ?
Yerli takımların ürünleri bulunuyor mu ?

Yerli ürünler konusunda kulüplerimiz gerekli çalışmayı yapıyorlar. Bizim için şu an yabancı ağırlıklı çalışmak daha sağlıklı hocam.

Kargo ücreti ödeyecek miyim ?
sekiz8numara.com’dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Siparişleriniz PTT Kargo güvencesi ile gönderilecektir. Yurtıdışından gönderilen paketlerde devletimizin yürürlülüğe soktuğu yeni yasayla birlikte ortalama 12 Türk Lirası gümrük vergisi kurye tarafından tahsil edilip devletimiz tarafından alınmaktadır.
Ürünlerin fotoğrafları kendi fotoğraflarınız mı ?
Hesaplarımızda paylaştığımız resimler gerek kendi çekimimiz gerekse yurtdışındaki tedarikçimizin çekmiş olduğu, size sunduğumuz ürünlerin birebir kendi resimleridir.
Maç forması ile taraftar forması arasında ne fark var ?

Maç formaları dar kalıpta oluyor. Taraftar formaları normal kalıpta oluyor. Maç formalarında logolar embroid baskı oluyor, taraftar formalarında dikişli oluyor.

Yurtdışına teslimat var mı ?
Dünyanın neresinde olursanız olun hiçbir ekstra ücret ödemeden, istediğiniz yere siparişinizi ulaştırıyoruz.
Mesajlara neden geç geri dönüş yapılıyor ?
İletişim kopukluğu kısmı da takdir edersiniz ki binlerce kişinin ulaştığı bir numaradan sürekli online olarak iletişim kurma durumumuz olamıyor. Biz de böyle olsun istiyoruz fakat şartlar el vermiyor 😀 Bu yüzden günün belirli bir bölümünde 1 kere vatsap sorularını cevaplandırıp çıkıyoruz. Ertesi gün tekrar biriken vatsap sorularını cevaplıyoruz. Bu şekilde bir iletişim yolumuz var her ne kadar memnun olmasak da.
Sorumun cevabını burada bulamadım.

Bizimle Twitter adresimiz olan @sekiz8numara, WhatsApp hattımız olan +90 534 544 83 44 veya sekiz8numara@gmail.com gibi iletişim kanallarımızdan her türlü istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ürünler nasıl yıkanmalı ?

Ürünlerimizi kesinlikle makinede yıkamanızı tavsiye etmiyoruz. Elde, soğuk suda, tersten ve yumuşatıcısız yıkamanız gerekmektedir.